UAB“ Pušynė”

Virėjas (-a) BIRŠTONE

1600-2000 €/mėn. Į rankas
Birštonas, Kaunas, Alytus - UAB“ Pušynė”

Darbo pobūdis

  • Pastovus darbas slenkančiu grafiku, ilga-trumpa savaitė;
  • Patiekalų gamyba bei patiekimas pagal technologinius aprašymus;
  • Darbo vietos švaros ir higienos išmanymas bei palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis, atsakingumas, kruopštumas, darbštumas, sąžiningumas;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, gero veiklos rezultato siekimas;
  • Higienos normų žinojimas, švaros ir bendros tvarkos palaikymas;
  • Dirbti komandoje;
  • Apmokame kelionės išlaidas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
  • Pilnas etatas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbo priemones ir aprangą.

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. į rankas

Viešbutis-restoranas “Pušynė” įsikūręs viename gražiausių Lietuvos kurortų - Birštone. Savo svečiams siūlome ramiai ir jaukiai pailsėti pušyno apsuptyje, pasilepinti SPA procedūromis bei paragauti gardžių restorano patiekalų.
informacija apie UAB“ Pušynė”
1358 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.