Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Eglės sanatorija

Virėjas (-a)

880-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:
  • Patiekalų (sudarytas meniu) gaminimas;
  • Darbo vietos tvarkos palaikymas;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Profesinis/aukštesnysis išsilavinimas (virėjo mokymo programa);
  • Darbo patirtis virėjo pareigose būtų privalumas;
  • Gebėjimas sparčiai dirbti, esant dideliam klientų srautui;
  • Sugebėjimas tiksliai laikytis nustatytų technologijų ir receptūrų;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo potencialą ir idėjas, laisvę kurti, tobulinti ir pritaikyti savo know-how;
  • Bendradarbiaujantį požiūrį ir pasitikėjimą;
  • Atvirą diskusiją sprendžiant problemas ir ieškant būdų pasiekti vis geresnius rezultatus;
  • Aukštus veiklos standartus;
  • Konkurencingą atlygį ir patrauklų naudų paketą;
  • Draugišką vadovų komandą, kuri padės adaptaciniame laikotarpyje.

Atlyginimas

880-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai už darbo rezultatus. Atlyginimas nurodytas bandomuoju laikotarpiu.

„Eglės sanatorija" – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės sanatorijoje" derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.
„Eglės sanatorijos" stiprybė – natūralumu paremta gydymo metodika, keturiasdešimt penkerių metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs, čia dirbantys specialistai.
Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 500 darbuotojų.
informacija apie Eglės sanatorija
803 €
Vid. atlyginimas bruto
132
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 539 €
25% uždirba 539-724 €
25% uždirba 724-900 €
25% uždirba nuo 900 €