Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lunitas“
More about company »

Virėjas (-a)

700-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lunitas“

Darbo pobūdis

Sushi ir kinietiško maisto kavinė esanti Kaune, ieško pastiprinimo virtuvėje.

Reikalavimai

Ieškome atsakingo, sąžiningo, tvarkingo darbuotojo.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas,

Laiku mokamą atlyginimą,

Galimybę gauti priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

"SUSHI WAY" Greito maisto japonų restoranai su griežčiausiu požiūriu į maisto kokybę, gaminimą, skaidrumą, Jums siūlo visų Rytų Azijos šalių pamėgtus ir populiariausius sushi, traškius užkandžius ir kitas jūros gėrybes. Mes siūlome tai kas sveika, skanu ir greit paruošiama, Mes padėsime Jums atrasti savo skonio kelią