MB „Sėkmės receptas“

Šaltų zonos virėja (-as)

6,50-8 €/val. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas, Jonava, Kazlų Rūda - MB „Sėkmės receptas“

Darbo pobūdis

  • Karštų ir šaltų patiekalų gamybą, remiantis gaminių technologinėmis kortelėmis;
  • Komandinis darbas siekiant užtikrinti patiekalų kokybę bei patiekimą;
  • Bendros tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Didelis privalumas turėti patirties šioje srityje, tačiau jei esi kūrybiškas ir degi meile maisto gaminimui - laukiame Tavęs ir pažadame pasidalinti žiniomis ir tinkamai šiam darbui paruošti!

Reikalavimai:
  • Greita orientacija ir gebėjimas kritiškai galvoti;
  • Atsakingumas bei kruopštumas;
  • Pagarba kolegoms.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos Darbą ilga - trumpa savaite

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Nemokamus pietus bei nuolaidas

Atlyginimas

6,50-8 €/val. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos darbo patirties

Flames Gastropub restoranas, esantis Domeikavoje, savo klientams siūlo įvairių pasaulio virtuvių ruoštus išskirtinius patiekalus, kuriuos ragauti neretai kviečiame besiklausant gyvo garso muzikos ar koncertų. Orientuojamės į kompleksišką maitinimą: darbo dienomis siūlome dienos pietus, savaitgaliais laukiame atvykstančiųjų į "brunch'ą", o švenčių metu gaminame išskirtinius patiekalus bei tiekiame šefo į namus paslaugą.
informacija apie MB „Sėkmės receptas“
1178 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.