Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vertainė“
More about company »

Virėjas (- a)

Klaipėda - UAB „Vertainė“

Darbo pobūdis

GastroPub ,,Storas Katinas", įsikūręs Klaipėdos senamiesčio širdyje, kviečia prisijungti prie savo komandos - VIRĖJĄ!

Darbo pobūdis:
  • Maisto gaminimas pagal technologines korteles;
  • Maisto produktų kokybės užtikrinimas;
  • Švaros ir tvarkos virtuvėje laikymasis;
  • Užsakymų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:
  • Esi sąžiningas (-a), atsakingas (-a);
  • Esi komunikabilus (-i) ir gebi dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Žinai ir taikai GHPT darbe;
  • Turi darbo patirties virtuvėje!

Mes jums siūlome

  • Profesonalią komandą;
  • Draugišką aplinką;
  • Galimybę dirbti ir tobulėti su geriausiais.

Jei tai apie TAVE - Skambink!

Įsikūręs Klaipėdos senamiesčio širdyje, viešbutyje National Hotel - GastroPub ,,Storas Katinas" kviečia prisijungti prie savo komandos!
Informacija apie UAB „Vertainė“
975 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-866 €
25% uždirba 866-1169 €
25% uždirba nuo 1169 €
Vadovas: Dovilė Zybartaitė