Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kurpiai“

Virėjas (-a)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Kurpiai“

Darbo pobūdis

Naujai atsidariusiame restorane-muzikiniame klube KLAIPĖDOJE ieškome virėjų.
Darbo pobūdis:
  • Karštų ir šaltų patiekalų ruošimas ir jų pateikimas pagal patvirtintus receptus;
  • Darbas su virtuvės įranga, jos priežiūra;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas virtuvėje;
  • Maisto kokybės ir virtuvės procesų užtikrinimas ir jų tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Maisto gamybos procesų suvokimas ir jų išmanymas;
  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Tvarkingumas;
  • Sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Priedus už iniciatyvumą, smagią nuotaiką, skanų maistą;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką darbo aplinką;
  • Sąlygas nuolat mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Kurpiai - restoranas-muzikinis klubas Klaipėdos senamiestyje. Jeigu esi linksmas, kūrybingas, bendraujantis, iniciatyvus, mėgstantis muziką, priimantis naujus iššūkius - PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS.
Kurkime naują klubo istoriją KARTU.