Grill Kepėjas (-a), MEATBUSTERS

1350-1440 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Baronsta“

Darbo pobūdis

GRILL KEPĖJAS (-A) - VIRĖJAS (-A) MEATBUSTERS

  • Virėjas (-a) kartu su savo komanda atsakingi už kokybiškų ir skanių patiekalų paruošimą klientams:
Paruošti žaliavas šaltų ir karštų patiekalų gamybai;
Būti atsakingam už švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

Norime, jog Tu:
Tikrai mylėtum darbą virtuvėje ir turėtum sukaupęs virėjo ir/ar burgerių gamybos patirtį;
Būtum reiklus sau;
Gebėtum dirbti komandoje;
Išmanytum higienos normas, gerbtum vadovus ir kolegas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Mes Tau siūlome:
Pilną etatą ir galimybę užsidirbti papildomai;
Savo darbu tikintį kolektyvą;
Nuolatinę darbo vietą;
Atlyginimas:
Grill kepėjo/-os 1350 - 1530€/mėn. į rankas.
Darbo vieta : Paupio turgus

Atlyginimas

1350-1440 €/mėn. į rankas

UAB „Baronsta“

"MEATBUSTERS" – tai vieta, kur galima ne tik pasimėgauti išraiškingais burgėriais, išgerti kokteiliu, bet ir užsisakyti išsinešimui.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Baronsta“
1460 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1071 €
25% uždirba 1071-1373 €
25% uždirba nuo 1373 €