Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "OMARAS"
More about company »

VIRĖJAS (-A)

Neringa - UAB "OMARAS"

Darbo pobūdis

Plačiai pagarsėjęs ir gyvom legendom apėjęs baras/restoranas IN VINO

Vasaros sezonui, pakviesime tapti mūsų IN VINO IN NIDA baro (Taikos g. 32, Nida) „dream-team‘o“ nariais jei įtikinsite, kad mėgstate štai tokius nuotykius:

Reikalavimai

VIRĖJUS (-jas)
Reikia: mylėti maisto ruošimą, kaip mylėti mylėtis; norėti klausyti virtuvės Šefo; norėti greitai ir TIKSLIAI vykdyti Šefo nurodymus; turėti profesionalios atsakomybės ir kruopštumo jausmą; turėti norą ir aistrą siekti karjeros profesionalioje virtuvėje.
Nereikia: mokėti ruošti šaltibarščius; inkšti dėl sunkaus darbo, fizinio krūvio ir „kad nėr to gyvenimo...“; malti žioplą kaką.
Pranašumai: darbštumas, „lengva ranka“, dėmesys smulkmenoms. Nemėgstantys vyno mums neįdomūs :)

BET KOKIA PATIRTIS PROFESIONALIOJE VIRTUVĖJE BŪTŲ PRIVALUMAS. BET NORAS IR AMBICIJOS TOBULĖTI ŠIOJE SRITYJE – SVARBIAU

Mes jums siūlome

SIŪLOME
Darbą ten, kur nuobodu nebūna niekada bei negaišti laiko ir siųsti CV: Duodam stogą virš galvos. Atlyginimai – adekvatūs rinkos pasiūlai. Konfidencialumas – mūsų antras vardas. Iki!

Informacija apie UAB "OMARAS"
688 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrėjus Makarovas