Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GANDRALIZDIS“
More about company »

Virėjas (-a)

Panevėžys - UAB „GANDRALIZDIS“

Darbo pobūdis

patiekalų gamyba, remiantis gaminių technologinėmis kortelėmis
Maisto produktų kokybės užtikrinimas
Darbas slenkančiu grafiku (pilnas etatas)
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje (higienos normų užtikrinimas)

Reikalavimai

Patirtis maitinimo srityje bent 1 metai
Gebėjimas dirbti komandoje
Atsakingumas ir darbštumas
Higienos reikalavimų žinojimas ir mokėjimas juos pritaikyti darbe
Orientacija į kokybę ir sklandaus darbo suvokimas

Mes Jums siūlome

Mes jums siūlome
Laiku mokamą atlyginimą
Visas socialines garantijas
Darbą draugiškame, stabiliame kolektyve
Nemokamą maitinimą darbo metu

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Sėkmingai dirbame, jau nuo 1993 metų, neužleidžiame vieno iš lyderiaujančių pozicijų ne tik Panevėžyje, bet ir apskrityje.
Mūsų tikslas orentuotas į šeimą, daugiausia iš užsakomųjų banketų tai krikštynos bei vestuvės.