Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Gaisrinė“

Virėjas (-a) Restobaras GAISRINĖ

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Klaipėda - UAB „Gaisrinė“

Darbo pobūdis

Restobaras Gaisrinė, įsikūręs ant Danės upės krantinės, pačioje uostamiesčio širdyje, kviečia prisijungti ambicingus virėjus. Mes vertiname komandinį darbą, pozityvumą, norą tobulėti ir augti drauge su mumis. Jeigu tau patinka gaminti ir turi patirties dirbant virtuvėje, nedelsk ir atsiųsk savo gyvenimo aprašymą.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Išmanyti maisto gamybinius procesus;
Gerbti kolegas ir norėti būti komandos dalimi;
Norėti tobulėti ir siekti profesionalumo;
Sąžiningumas, mandagumas;
Tvarkingumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

Sąžiningai paskaičiuotą ir konkurencingą darbo užmokęstį;
Dosnūs motyvaciniai priedai;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes;
Nemokamas maitinimas;
Dinamišką darbą draugiškame kolektyve ir vertingą darbo patirtį!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Tikslus atlyginimas aptariamas darbo pokalbio metu.

Kai susijungia laikui nepavaldus ąžuolo tvirtumas, kai uosles svaigina karštyje čirškiančios mėsos kvapas, o ši melodija užlieja ausis... Brigada Jus pasitiks rytiniam šurmuly, lauks iki paskutinių saulės spindulių ir iškvietimo.
informacija apie UAB „Gaisrinė“
1587 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1577 €
25% uždirba 1577-2062 €
25% uždirba nuo 2062 €