Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Virėjas (-a)

Nuo 700 Eur
Šiauliai - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Tavo darbo pobūdis būtų:

Darbas virtuvėje visu etatu;
Karštų, šaltų patiekalų, desertų gaminimas.

Reikalavimai:

Darbo patirtis maisto ruošimo srityje;
Atsakingumas;
Punktualumas;
Kruopštumas.

Įmonė siūlo:

Atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
Priemones reikalingas darbui.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - šiuolaikiškas ir jaukus restoranas šiuo metu nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško virėjo (-os).