Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Virėjas (-a) Švedijos restoranuose

1700-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Darbuotojų atrankos agentūra“

Darbo pobūdis

Švedijos restoranuose, viešbučiuose, ieškomi virėjai [-os ];
Darbas vyksta 2-4 darbuotojų pamainose;
Daugiausiai gaminami žuvies, grill bei bistro tipo patiekalai.

Kontaktinis asmuo: Ignas

Reikalavimai

Patirtis- dirbant grill stotyje bei gaminant bistro tipo patiekalus;
Minimali 2 metų patirtis dirbant virtuvėje;
Patirtis dirbant prie a le carte meniu;
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Organizuotumas, atsakingumas, geri bendravimo įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios.
Naudinga:
Patirtis ruošiant Prancūziškos virtuvės patiekalus
Švedų kalbos žinios (neprivaloma)
Rekomendacijos

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas bei tobulėjimo galimybes;
Laiku mokamą darbo užmokestį.
Nemokamą apgyvendinimą
Apmokama kelione į užsienį;
Siūlomas atlyginimas: 1760-2200 € mėn. (po mokesčių, neto).

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Darbuotojų atrankos agentūra“

Mūsų įmonė siūlo personalo paslaugas, pagal klientų poreikius, įvairioms Lietuvos įmonėms.