Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Amber Food"
More about company »

Virėjas (-a)

Radviliškis - UAB "Amber Food"

Darbo pobūdis

Patiekalų gamyba (galimybė rinktis cechus).

Reikalavimai

Laukiame Tavęs jei esi:
  • atsakingas (-a), kruopštus (-i), puktualus (-i) ir greitas (-a);
  • gali dirbti slenkančiu darbo grafiku (pamainomis);
  • neturite patirties? Mums tai ne problema- APMOKOME!

Mes jums siūlome

  • darbą draugiškame kolektyve;
  • sąžiningai paskaičiuotą bei konkurencingą darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

SIEKIAME RODYTI ASMENINĮ DĖMESĮ KIEKVIENAM SVEČIUI patiekalų šviežumu, kokybe, puikiu skoniu ir išvaizda,
maloniu aptarnavimu!
Informacija apie UAB "Amber Food"
1101
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gediminas Balnis