Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vystyk"
More about company »

Virėjas (-a)

Nuo 650 Eur
Vilnius - UAB "Vystyk"

Darbo pobūdis

  • Darbas 07:00 - 16:00, Karštųjų patiekalų zonoje;
  • Maisto gaminimas pagal technologinį procesą;
  • Gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimas;
  • Higienos normų praktinis pritaikymas.

Reikalavimai

  • Turėti žinių bei darbo patirties restorane;
  • Žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo, technologijų, jų laikymo bei sandėliavimo sąlygų žinojimas;
  • Rimtas požiūris į darbą, pareigingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas su karjeros perspektyvomis;
  • Konkurencingą darbo užmokestį priklausantį nuo Jūsų kompetencijos;
  • Socialinių garantijų užtikrinimą;
  • Tobulėjimo galimybę;
  • Įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Modernus ir šiuolaikiškas ekonominės klasės viešbutis “Corner Hotel” yra įsikūręs Vilniaus miesto centre, už keleto minučių pėsčiomis nuo istorinio Vilniaus miesto senamiesčio. Susisiekimas viešuoju transportu ypač patogus, vos už mintutės kelio pėsčiomis – autobusų stotelės.
Informacija apie UAB "Vystyk"
640 €
Vid. atlyginimas bruto
53
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jonas Zelba