Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''CUKRUS 2017''
More about company »

Virėjas (-a)

Vilnius - UAB ''CUKRUS 2017''

Darbo pobūdis

Ieškomi virėjai naujame Peruietiškos virtuvės restorane. Darbas su tradiciniais Lotynų Amerikos, azijietiškais patiekalais.
Patiekalų gamyba;
Pusgaminių ruošimas;
Paruošiamieji virtuvės darbai;
Higienos normų išmanymas, kokybės kontrolė;

Reikalavimai

Darbo patirtis;
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Viešojo maitinimo gamybos proceso išmanymas;
Anglų kalbos įgūdžiai - privalumas.

Mes jums siūlome

Darbo apranga;
Laiku mokamą atlyginimą.
Atlyginimas nuo 4e/val.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Peru virtuvės restoranas Vilniaus centre, GO9 prekybos centre. Didelis, smagus kolektyvas bei dar nematytas ''Dinner Club" restorano konceptas.