Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Thermo Fisher Scientific
More about company »

Virėjas (-a)

Vilnius, Trakai, Vievis - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

  • Patiekalų ruošimas pagal patvirtintas receptūras.
  • Pristatytų prekių priėmimas, jų kokybės, tinkamumo naudoti maisto produktams įvertinimas bei nurodytų kiekių sutikrinimas dokumentuose.
  • Rūpinimasis Bendrovės įrengimų, gamybinio inventoriaus, įrankių, matavimo prietaisų, indų, taros naudojimu, jų priežiūra.

Reikalavimai

  • Profesinis virėjo išsilavinimas (patirtis - privalumas).
  • Maisto produktų savybių žinojimas.
  • Geros higienos praktikos taisyklių viešojo maitinimo įmonėms reikalavimų žinojimas.
  • Virtuvės įrangos valdymo ir priežiūros principų žinojimas.
  • Anglų kalbos pagrindai.
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Modernią darbo aplinką ir aiškiai aprašytas darbo tvarkas.
  • Stabilumą: laiku mokamą atlyginimą, apmokamus viršvalandžius ir metinę premiją už gerus rezultatus.
  • Papildomas naudas: 5 maršrutais nemokamai vežame į / iš darbo, sporto salė.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulyje kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Kompanijos metinės pajamos – 24 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 70 tūkst. darbuotojų.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugelį pasaulio šalių.
Kompanija Lietuvoje patenka į patraukliausių ir geriausių darbdavių sąrašus, yra įvertinta socialinės atsakomybės apdovanojimais.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia veiklą ir į draugišką daugiau nei 900 darbuotojų kolektyvą kviečia:
Informacija apie Thermo Fisher Scientific
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
924
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1183 €
25% uždirba 1183-1467 €
25% uždirba 1467-1999 €
25% uždirba nuo 1999 €
Vadovas: Algimantas Markauskas