Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DG21“
More about company »

Virėjas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DG21“

Darbo pobūdis

Viešbučiui "Loop Hotel"– reikalingi virėjai (-os) patiekalų gamybai pietų, vakarienių metu "Fat Cloud"" restorano ir baro lankytojams bei viešbučio svečiams.

Reikalavimai

  • paslaugumas ir komunikabilumas
  • gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai
  • greita orientacija, imlumas naujovėms
  • noras mokytis ir tobulėti
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • darbą draugiškame kolektyve
  • darbą slenkančiu grafiku, įskaitant savaitgalius ir šventines dienas
  • laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
UAB „DG21“

UAB „DG21“

„Loop“ viešbutis yra šiuolaikiškas keturių žvaigždučių viešbutis įkvėpiantis naujiems atradimams ir užtikrinantis puikų poilsį. Tai vieta suteikianti jaudulio, naujų emocijų, poilsį ir galimybę naujam startui. Įsikūręs vos 1 km nuo Vilniaus oro uosto, viešbutis „LOOP“ turi 105 erdvius unikalaus dizaino kambarius, įskaitant 10 liukso tipo kambarių bei 28 loftus.
Informacija apie UAB „DG21“
1272 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 878 €
25% uždirba 878-1062 €
25% uždirba 1062-1521 €
25% uždirba nuo 1521 €
Vadovas: Ana Gvozdovič