UAB „Septyni mėsainiai“

Virėjas (-a) - Burgeristas (-ė) 0,5 etato

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Septyni mėsainiai“

Darbo pobūdis

Drama Burger restoranuose specialiai kepame brioche bandeles, patys marinuojame daržoves ir maišome padažus, šviežiai malame mėsą, kepame ją ant žarijų. Deriname įvairius skonius - tam, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų, nuotykių. Čia ir pavadinimas - Drama Burger.

Mūsų virtuvės šefai sugaišo daug laiko, kol paruošė tokį burgerių meniu, kuriuo didžiuojamės. Bet jam to negana, tobulo burgerio paieškos tęsiasi, naujienų bus visada.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome virėjo/ burgeristo, kuris:
  • mielai dirba mažame kolektyve ir laiko tai privalumu
  • nebijo didelių užsakymų kiekių vienu metu ir dėl to nepasimeta;
  • palaiko tinkamą tvarką ir aukštus higienos standartus savo darbo vietoje;
  • puikiai savarankiškai susitvarko tiek dirbdamas vienas, tiek komandoje su kitu virėju;
  • taip pat galvoja ir apie kitą pamainą;
  • supranta, kad virtuvė ir švara yra du visiškai neatsiejami dalykai;
  • nori tobulėti ir įmonėje mielai siektų karjeros;
  • gali gauti rekomendacijų iš savo buvusių darbdavių.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Galimybę tobulėti mūsų įmonėje
  • Įmonę, kuri rūpinasi savo darbuotojais net ir sunkmečiu.
  • Šiuolaikišką darbo filosofiją atitinkančias darbo sąlygas.
  • Mokymus darbo vietoje.
  • Nemokamą maitinimą.
  • Skaidrų ir oficialų atlyginimą, kuris pervedamas visuomet laiku tiesiai į Jūsų sąskaitą.
  • Pilną etatą, visuomet apmokamus viršvalandžius ir galimybę užsidirbti papildomai.
  • Galimybę prisidėti prie naujų patiekalų kūrimo.
  • Pakankamai lankstų grafiką, kiek tai yra suderinama su kitais komandos nariais.
Orientacinis atlyginimas (atskaičius mokesčius) visiškai pasiruošusiam savarankiškai dirbti virėjui nuo 900 Eur (neto). Priedai už viršvalandžius. Atlyginimas priklauso tik nuo jūsų pačių pastangų bei gebėjimų.

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas

Gourmet burgerių restoranai Vilniuje - Drama Burger
informacija apie UAB „Septyni mėsainiai“
1222 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 691 €
25% uždirba 691-896 €
25% uždirba 896-1451 €
25% uždirba nuo 1451 €