Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Virėjas

700 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Virtuvės asai“

Darbo pobūdis

Sriubų, užkandžių, salotų, makaronų, burgerių bei karštų patiekalų ruošimas.

Reikalavimai

Bent vienerių metų darbo patirtis maisto gamybos srityje (restorane, kavinėje, banketuose ar pan.)

Mes jums siūlome

Patirtį maisto pramonėje
Galimybę tobulėti bei kelti kvalifikaciją
Draugišką atmosferą

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Virtuvės asai“

Virtuvės asai - tai bendrovė, priklausanti sparčiai besiplečiančiam restoranų tinklui, valdančiam įvairaus pobūdžio restoranus Vilniuje bei Kaune. Ieškome naujo komandos nario dirbti restorano "Pizza de Cappo" virtuvėje.
Informacija apie UAB „Virtuvės asai“
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Karolis Gulbinovičius