Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė
More about company »

Virėjas

Nuo 560 Eur
Klaipėda - VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė

Darbo pobūdis

atlikti pirminį kulinarinį produktų apdorojimą, gaminti šaltuosius ir karštuosius patiekalus, desertus, gėrimus, nesudėtingus konditerijos gaminius;
degustuojant nustatyti gaminamų patiekalų kokybę;
griežtai laikytis patvirtintų receptūrų;
naudotis įvairia maisto ruošimo technologine įranga, patiekalų temperatūros matavimo prietaisais, virtuvės reikmenimis.

Reikalavimai

virėjo profesinė kvalifikacija;
gebėjimas dirbti komandoje;
asmeninė švara, kruopštumas ir atsakingumas.

Patirtis būtų privalumas!

Mes jums siūlome

Jūsų patirtį bei gebėjimus atitinkantį atlyginimą;
asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
geras darbo sąlygas profesionalų komandoje.

Atlyginimas

Nuo 560 Eur atskaičius mokesčius

Respublikinė Klaipėdos ligoninė – viena didžiausių Vakarų Lietuvos regiono gydymo įstaigų, kurioje darbuojasi daugiau kaip 1 300 darbuotojų. 2018 m. ligoninėje gydėsi daugiau kaip 20 tūkst. pacientų, atlikome daugiau kaip 12 tūkst. operacijų.
Pacientai aukštai vertina mūsų ligoninės medikų kvalifikaciją, ištyrimo ir gydymo galimybes, ir noriai renkasi sveikatos priežiūros paslaugas mūsų įstaigoje.
Informacija apie VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė
1412 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
1409
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 754 €
25% uždirba 754-1186 €
25% uždirba 1186-1641 €
25% uždirba nuo 1641 €
Vadovas: Romaldas Sakalauskas