UAB „SPA Birštonas“

Virėja(-s) - praktikantė (-as)

Birštonas - UAB „SPA Birštonas“

Darbo pobūdis

Mūsų restorane susilieja sezoninis maistas, sveika mityba ir šiuolaikiškas požiūris. Erdvus ir modernus restoranas vienu metu talpina apie 300 žmonių. Restorane siūlome švediško stalo ir a la carte meniu.
Kviečiame atlikti praktiką pas mus. Pažadame Jums draugišką ir profesionalę darbo aplinką. Mokysitės ir dirbsite su tikrais virtuvės ekspertais.

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas
Atsakingumas
Galimybė praktikuotis vakarais bei savaitgaliais.

Parodžius gerus rezultatus pakviesime prisijungti prie mūsų komandos.

Vytautas mineral SPA - vieninteliai Baltijos šalių regione mineralų SPA namai.
Mūsų tikslas kurti inovatyvius ir skirtingai pritaikomus aktyviųjų mineralų panaudojimo būdus šiuolaikiniam žmogui ir įkvėpti pokyčiams.
informacija apie UAB „SPA Birštonas“
1658 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1114 €
25% uždirba 1114-1334 €
25% uždirba 1334-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €