Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Puodeli, virk“

Virėjas

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Puodeli, virk“

Darbo pobūdis

Darbas šaltų ar karštų patiekalų zonose.
Tvarkos ir švaros darbo vietoje palaikymas
Žaliavų priėmimas
Darbas į naują lokaciją Vilniaus senamiestyje, persikeliančiame restorane Stebuklai.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis bent 2 metai profesionalioje virtuvėje šaltų -patiekalų virėjams.
Patirtis bent 3-4 metai profesionalioje virtuvėje karštų patiekalų virėjams.
Atsakingumas, sąžiningumas ir tvarkos/ švaros palaikymas būtina.

Galimybė mokytis ir tobulėti puikioje komandoje ruošiant jau klasika tapusius Stebuklų patiekalus.
Galimybė pasireikšti savo kūrybingummu kuriant verslo pietų meniu, degustacinėse vakarienėse ir privačių renginių meniu.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir gebėjimų

Restoranas Stebuklai veikia jau 8 metus ir yra pelnęs puikų vardą Vilniaus gastronominiame žemėlapyje. Mėgstamas ir vertinamas lojalių svečių metai iš metų, bet planuojama pritrauksiantis vis daugiau naujų lankytojų naujoje lokacijoje Vilniaus senamiestyje.
informacija apie UAB „Puodeli, virk“
1626 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1661 €
25% uždirba 1661-2279 €
25% uždirba nuo 2279 €