Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Raudonas šuo“
More about company »

Virėjas - virtuvės šefas

Klaipėda - UAB „Raudonas šuo“

Darbo pobūdis

Bangų ir Banglenčių ambasada/restoranas atveria duris Melnragėje ant Jūros kranto.
Darbo vieta su tiesioginiu vaizdu į Jūrą!

Naujam restoranui "Baltas Ruonis" ieškome komandos narių: Virėjų karštam ir šaltam ceche, picų kepėjų, pagalbinių darbuotojų virtuvėje.

Reikalavimai

  • Tvarkos ir higienos reikalavimų palaikymas
  • Patiekalų patiekimas ir tobulinimas
  • Inventorizacijos ir užsakymų atlikimas
  • Punktualumas
  • Atsakingumas
  • Komunikabilumas
  • Patirtis maisto gaminimo/aptarnavimo sferoje

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą ant Jūros Kranto
  • Derinamą ir laiku mokamą atlygį
  • Naujai formuojamą kolektyvą, kuriame sukursime kokybę ir restorano nuotaiką
  • Galimybę tobulėti, augti ir mokytis

"Baltas Ruonis", restoranas Bangų namuose, ant Jūros kranto Melnragėje prie Molo.
Informacija apie UAB „Raudonas šuo“
635 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 359 €
25% uždirba 359-576 €
25% uždirba 576-817 €
25% uždirba nuo 817 €
Vadovas: Šarūnas Akelaitis