Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Fabai“
More about company »

VIRĖJO PADĖJĖJA (-AS)

Vilnius - UAB „Fabai“

Darbo pobūdis

RESTORANAS "TRIO" IEŠKO VIRĖJO PADĖJĖJO:
  • Mėsos pusgaminių paruošimas.
  • Šaltų ruošimas
  • Pagalba virėjui (visi patiekalų gamybos procesai).
  • Virtuvės tvarkos palaikymas (pagal higienos reikalavimus).
  • Slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis viešbučio/ restorano virtuvėje būtų privalumas.
  • Atsakingumas bei maisto ruošimo kokybės užtikrinimas.
  • Gebėjimas dirbti esant dideliam darbo krūviui.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Sąžiningumas.
  • Noras mokytis ir tobulėti

Mes jums siūlome

  • Draugišką, tolerantišką bei šiltą kolektyvą.
  • Saugų ir pastovų uždarbį

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB „Fabai“

UAB „Fabai“

Restoranas TRIO