Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Virėjos padėjėja (-as)

550-650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VALČIŪNAI“

Darbo pobūdis

Darbas Nuo 6:00 iki 15:00 (Pirm-Penk)
Siūlome darbą virėjos padėjėjai Antano Vienolio progimnazijoje valgykloje kur kartu su savo komanda būsite atsakingi už kokybiškų ir skanių patiekalų paruošimą vaikams ir mokytojams.

Reikalavimai

Atidumas,kruopštumas,sąžiningumas,pareigingumas.
Optimizmas
Darbo patirtis privalumas.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas ir laiku mokama atlyginimą;
Žinias ir galimybę mokytis toliau;
Komandą, su kuria smagu dirbti ir leisti laiką po darbo;
Darbo drabužius
Skanu ir sveika maistą

Atlyginimas

550-650 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „VALČIŪNAI“

Sveiki esu Ričardas Voišnis UAB VALČIŪNAI vadovas. Įmonė jau dirba daugiau negu 25 metus. Darbo sritis maisto tiekimas, banketų organizavimas, viešasis maitinimas, mokyklų valgyklos, maisto prekių parduotuvės. Turime įdirbio, esame patikimi, mielai priimsime į komandą. Asmeniškai esu atviras su visais todėl noriu kad įmonėje kaip šeimoje kaip šeima kuri sprendžia klientų problemas. Darbas mums kaip antra šeima todėl turi būti malonu dirbti, Jiškau darbščių, norinčių užsidirbti sąžiningų žmonių kurios maloniai kviečiu prisijungti prie komandos
Informacija apie UAB „VALČIŪNAI“
619 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 572 €
25% uždirba 572-592 €
25% uždirba 592-618 €
25% uždirba nuo 618 €
Vadovas: Ryšardas Voišnis