UAB „VALČIŪNAI“

Indų plovėja (-as) - valytoja (-as) GRIGIŠKĖS

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VALČIŪNAI“

Darbo pobūdis

Darbas Nuo 6:00 iki 15:00 (Pirm-Penk)
Siūlome darbą Grigiškių šviesos gimnazijos valgykloje adresu (Šviesos g. 16, Vilnius 27123) kur kartu su savo komanda būsite atsakingi už kokybiška valgyklos tvarką prieš vaikus ir mokytojus.
Musu telefonas

Reikalavimai darbuotojui

Atidumas,kruopštumas,sąžiningumas,pareigingumas.
Optimizmas
Darbo patirtis privalumas.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas ir laiku mokama atlyginimą;
Žinias ir galimybę mokytis toliau;
Darbo drabužius
Skanu ir sveika maistą

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Įmonė dirba daugiau negu 25 metus. Darbo sritis - mokyklų valgyklos, maisto tiekimas šventėms, švenčių organizavimas, viešasis maitinimas, valgyklos, maisto prekių parduotuvės, ekologinės produkcijos tiekimas. Mielai priimsime į komandą žmogų, kuris nori mokytis ir tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų. Vertybes kurias puoselėjime atvirumas, pagarba ir noras padėti vienas kitam, orientacija į klientą, bei noras būti pirmais rinkoje.
informacija apie UAB „VALČIŪNAI“
771 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 673 €
25% uždirba 673-694 €
25% uždirba 694-784 €
25% uždirba nuo 784 €