Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norwegian Service Team Baltija“
More about company »

Virtuvės pagalbinis darbuotojas/valytojas

1875 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Islandija - UAB „Norwegian Service Team Baltija“

Darbo pobūdis

Skubiai!!!
Darbui restorane Reikjavike (Islandija) reikalingas pagalbinis darbuotojas.

Darbo pobūdis:
  • Virtuvės patalpų valymas;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas;
  • Indų plovimas;
  • Įvairi pagalba virtuvėje ir restorane.

Pasirašoma terminuota darbo sutartis su Islandų įmone iki 2019 12 31

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Gera anglų kalba (A2-B1);
Vairavimo pažymėjimas B kat.;
Gebėjimas lanksčiai dirbti komandoje ir savarankiškai;
Atsakingas požiūris į darbą ir greita orientacija;
Neteistumo pažyma.

Mes jums siūlome

Tiesioginę darbo sutartį su Islandijos kompanija;
Darbo užmokestį 1875 Eur (po mokesčių ir nuomos),
Visas socialines garantijas,
Darbdavys suteikia apgyvendinimą.

Atlyginimas

1875 €/mėn. į rankas

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai daugiau kaip dešimt metų dirbanti Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.