Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Miltinis“

Virtuvės pagalbinis darbuotojas

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Miltinis“

Darbo pobūdis

  • pagalba ruošiant žaliavas picoms ir kitiems patiekalams (daržovių valymas, pjaustymas, salotų ruošimas, paruošto maisto pakavimas );
  • geros nuotaikos, švaros ir tvarkos virtuvėje palaikymas (indų plovimas, virtuvės tvarkymas) .

Reikalavimai

  • tikrai mylėti darbą virtuvėje ir išmanyti higienos normas, gebėti dirbti komandoje;
  • būti tvarkingam, sąžiningam, atsakingam ir visad su puikia nuotaika;
  • patirtis - ne būtinybė. Apmokysime! Darbas puikia tinka studentams.

Mes jums siūlome

  • patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą, priedus už puikius darbo rezultatus bei lojalumą įmonei;
  • nemokamą maitinimą darbo metu;
  • pamaininį darbą pilnu/ ne pilnu etatu ambicingame kolektyve;
  • galimybę tobulėti, karjeros galimybes.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

2018 metais įsikūrusi, bet labai sėkmingai veikianti jau antroji šeimos picerija ieško komandos pastiprinimo. Labai patogus susisiekimas nuo miesto tiek su viešuoju, tiek su asmeniniu transportu. Dirbame su aukščiausios rūšies produktais, siekiame įtikti net įnoringiausiems ir išrankiausiem klientams ne tik dėl maisto kokybės, bet ir dėl šilto, draugiško bendravimo.
informacija apie UAB „Miltinis“
633 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.