Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Via Baltica Dvaras“

Virtuvės šefas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Via Baltica Dvaras“

Darbo pobūdis

Patiekalų kūrimas ir jų gamybos kontrolė

Patiekalų technologinių kortelių sudarymas

Atsakomybė už žaliavų užsakymą ir priėmimą bei likučių valdymą

Virtuvės personalo darbo organizavimas

Bendravimas su tiekiejais

Reikalavimai

Organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas, kruopštumas, atsakingumas.

Darbo patirtis bent 2 metai virtuvės šefo pareigose.

Mes jums siūlome

Lankstų grafiką

Darbo užmokestį atitinkantį Jūsų darbo patirtį

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

Restoranas Raudondvario dvaro oranžerija veikia nuo 2013 m. ir jau tapo smagia susibūrimų vieta. Elegantiška, prabangi, tačiau kartu ir jauki restorano aplinka šiandien tinka švęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, gimtadienius ir kitas šventes.
informacija apie UAB „Via Baltica Dvaras“
666 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.