Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Toli namai“

Virtuvės šefas

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Toli namai“

Darbo pobūdis

Kviečiam darbuotis į "Toli nuo klasikos" -vyno, skonių ir draugų namus. Kuriose galėsite kurti ir savo kūryba džiuginti mūsų svečius.

Reikalavimai

Naujų receptūrų kūrimas, patiekalų įtraukimas į meniu
Darbo virtuvėje organizavimas, komandos valdymas užtikrinant tinkamos maitinimo paslaugos suteikimą, patiekalų gamyba
Maisto saugos ir higienos taisyklių laikymosi kontrolė
Užtikrinti praktišką ir skoningą patiekalų serviravimą ir pateikimą svečiams;
Naujų komandos narių atranka ir apmokymai
Papildomų renginių koordinavimas

Mes jums siūlome

Darbą nuostabioje "Toli nuo klasikos" šeimoje, galimybę dirbti su šviežiausiais ir geriausiais produktais. Grafikas: ilga/trumpa savaitė

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

"Toli nuo klasikos" - Vyno, skonių ir draugų namai. Naujas formatas su daug meilės ir džiaugsmo
informacija apie UAB „Toli namai“
758 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius