Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Novista“

Virtuvės šefas Palangoje

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Palanga - UAB „Novista“

Darbo pobūdis

Kablys+Jūra ieško virtuvės šefo. Tikimės, kad jauti meilę maistui ir jo ruošimui, taip pat esi jaunatviškas ir tau Kablio žmonės bei kultūra yra nesvetima.

Darbo pobūdis:
  • virtuvės personalo darbo organizavimas;
  • patiekalų kūrimas ir gamybos kontrolė;
  • užsakomųjų renginių patiekalų ruošimo koordinavimas;
  • žaliavų/produktų užsakymas ir priėmimas;
  • bendravimas su tiekėjais.

Reikalavimai

  • darbo patirtis virtuvės/pamainos vadovo pareigose (ne mažiau 1 metų);
  • puikūs vadovavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • sąžiningumas, atsakingumas, aktyvumas;
  • kruopštumas, atidumas detalėms;
  • greita reakcija ir ištvermė;
  • patirtis picų gamyboje.
Jei esi atsakingas (-a), tvarkingas (-a), darbštus (-i) ir kūrybingas (-a), siųsk mums savo gyvenimo aprašymą!

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas,
  • darbą jaunatviškame kolektyve ir išskirtinėje aplinkoje,
  • slenkantį darbo grafiką,
  • tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Kablys + Jūra-tai jau septintus metus dirbanti didelė ir jauki terasa šalia Birutės parko, vasaros metu poilsiautojus džiuginanti įvairiais renginiais, parodomis, koncertais ir skaniu maistu.
Prisijunk!

informacija apie UAB „Novista“
45
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.