Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Virtuvės šefas - virėjas

Palanga - UAB "Skortis"

Darbo pobūdis

Naujų patiekalų kūrimas, technologinių receptūrų ruošimas ir jų įdiegimas gamyboje, efektyvus darbuotojų apmokymas;
Sklandaus darbo organizavimas, užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
Pasiūlymų teikimas gamybos efektyvumo ir kokybės gerinimo klausimais;
Gamybos proceso bei produkcijos kokybės užtikrinimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Ilgalaikė panašaus darbo patirtis;
Darbo patirtis naujų patiekalų kūrimo, technologinių receptūrų rengimo ir jų diegimo gamyboje procesuose;
Stiprūs vadovavimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas;
Maisto kokybės, gamybos proceso sanitarijos - higienos reikalavimų išmanymas;
Puikūs planavimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai;
Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
Nuovokumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų patirties ir kompetencijos;

Kita informacija:
Prašome teikti CV ( nurodyti pageidaujama atlyginimą ) tik ne jaunesni kaip 28 metų, taip pat ketinantys dirbti Lietuvoje ne mažiau kaip 1 metai.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Skortis"

Viešojo maitinimo paslaugų teikimas.
Naujai atsidarantis Gastro PUB
Informacija apie UAB "Skortis"
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Timukas