Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Himmin sol ehf.
More about company »

Virtuvės šefo pagalbiniai darbuotojai

1400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Islandija - Himmin sol ehf.

Darbo pobūdis

Darbas restorano virtuvėje - reikalingi virtuves šefo pagalbiniai darbuotojai;
Darbo pobūdis:duonos kepimas, picų, hamburgerių gaminimas, salotų baras, padažų gamyba, daržovių suruošimas, nesudėtingi desertai,tvarkos palaikymas virtuveje.

Reikalavimai

Patirtis maisto gamyboje butina ( darbas restoranu,piceriju, kaviniu ir t.t. virtuvese).
Noras gaminti, darbštumas, atsakingumas, kruopštumas, mokėjimas dirbti greitai, kai yra daugiau užsakymų;
Svarbu mokėti dirbti komandoje;
Reikalinga anglu k.
Išvykimas artimiausiomis dienomis.

Mes jums siūlome

Algą 1400 euru grynais, atskaičius visus mokescius,pervedama kartą per mėnesį į banko sąskaitą;
Per savaitą dvi laisvas dienas;
Legalų darbą;
Draudimą darbo vietoje;
Geras darbo sąlygas;
Gyvenamą plotą, maistą;
Skrydžiai į vieną pusę apmokami;
Patirtį;

Atlyginimas

1400 €/mėn. į rankas

Restoranas Islandijoje - B&S
Įsikūrusi įmonė nuo 2007 m.