Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ex prompto"
More about company »

Virtuvės technologas - vyr.virėjas

Kaunas - UAB "Ex prompto"

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
  • meniu sudarymas;
  • tiekėjų paieška ir atranka;
  • virtuvės įrengimų kontroliavimas ir naujos įrangos parinkimas pagal poreikį;
  • kalkuliacinių ir technologinių kortelių , etikečių sudarymas;
  • prekių užsakymas ir realizacijos terminų kontroliavimas;
  • virtuvės darbuotojų darbo organizavimas bei kontrolė;
  • gaminamų patiekalų kokybės kontrolė;
  • pagalba virtuvės darbuotojams gamyboje;
  • savikainų skaičiavimas ir kainų pokyčių iš tiekėjų sekimas.

Reikalavimai

Mes ieškome kūrybingo, lankstaus, sugebančio vadovauti komandai, mylinčio savo darbą su maistu žmogaus, orientuoto į naujas kulinarines idėjas ir darbo kokybę.

Reikalavimai:
  • darbo patirtis virtuvėje (bent 2 metai);
  • išsilavinimas maisto gamybos srityje;
  • mokėti dirbti su kompiuteriu;
  • pageidautina vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo patirties ir motyvacijos bei darbo rezultatų;
  • Galimybę tobulėti;
  • Jaunatvišką koletyvą;
  • Lankstų grafiką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

9-erius metus sėkmingai veikiantis kavinių tinklas "Vero Cafe", turintis, daugiau nei 30 kavinių Lietuvoje. Kavinėse visuomet kvepia šviežiai skrudinta kava, dirba besišypsantys baristos ir nustebina tobulos kavos skonis.