Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kęsminta“
More about company »

VIRTUVĖS VADOVAS - ŠEFAS

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Šalčininkai - UAB „Kęsminta“

Darbo pobūdis

Atsinaujinęs prabangaus dizaino restoranas ieško VIRTUVĖS VADOVO - ŠEFO(-ĖS).

Įmonė ieško iniciatyvaus ir atsakingo virtuvės vadovo-šefo, turinčio bent 3-4 metų argumentuotą patirtį.

Naujai įrengta virtuvė (60 kv. m.) ir pagalbinės patalpos - poilsio kambarys, persirengimo/dušo patalpos.
Virtuvėje įrengta šaldymo patalpa (6 kv. m.), 10 skardų konvekcinė krosnis, akmens krosnis, 3 šaldymo kameros, 2 dideli šaldytuvai, šaldomas stalas su stalčiais, vakuumatorius, Big Green Egg grillis, 6-vietė kaitlentė, erdvios, naujos ir šviesios darbo vietos, atskiros indų plovimo patalpos. Sausų produktų sandėlys.

Restoranas: pusryčiai, verslo pietūs, meniu vakarienės, pobūviai-banketai, grill patiekalai, vėlyvieji pusryčiai - "brunch".

Restoranas - 30 km. nuo Vilniaus.
Siūlome įmonės viešbučio kambarį, kuriame galima gyventi.
(Viešbutis ir restoranas viename pastate).
Darbo laikas derinamas kartu su kandidatu.

Jeigu kandidatas nevairuoja - skambinkite, jeigu tinka sąlyga pasilikti darbo dienomis įmonės viešbutyje.

Tikslesnis darbo užmokestis aptariamas susitikimo metu, įvertinus darbo patirtį ir galimybes.

Reikalavimai darbuotojui

  • Minimali darbo maisto gamyboje patirtis - 4-5 metai.
  • Patiekalų ruošimas, atidavimas, kontrolė
  • Banketų meniu atnaujinimas, kontrolė
  • Kalkuliacijų sudarymas, savikainų skaičiavimas
  • Žaliavų kontrolė, užsakymų vykdymas
  • Komandos kūrimas, gebėjimas vadovauti kolektyvui, lyderystė
  • Virtuvės tvarkos priežiūra, higienos normų laikymasis

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą darbo užmokestį
  • Jums reikalingus darbo įrankius ir įrangą
  • Apmokamas kuras (jei vykstama automobiliu)
  • Apgyvendinimą nuosavame viešbutyje
  • Maitinimą
  • Perspektyvą dirbti kitose įmonės projektuose Vilniuje

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

NAUJAS APARTAMENTŲ VIEŠBUTIS VILNIAUS SENAMIESTYJE