Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

VIRTUVĖS VADOVAS - ŠEFAS

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Šalčininkai - UAB „Kęsminta“

Darbo pobūdis

Atsinaujinęs prabangaus dizaino restoranas ieško VIRTUVĖS VADOVO - ŠEFO(-ĖS).

Įmonė ieško iniciatyvaus ir atsakingo virtuvės vadovo-šefo, turinčio bent 3-4 metų argumentuotą patirtį.

Naujai įrengta virtuvė (60 kv. m.) ir pagalbinės patalpos - poilsio kambarys, persirengimo/dušo patalpos.
Virtuvėje įrengta šaldymo patalpa (6 kv. m.), 10 skardų konvekcinė krosnis, akmens krosnis, 3 šaldymo kameros, 2 dideli šaldytuvai, šaldomas stalas su stalčiais, vakuumatorius, Big Green Egg grillis, 6-vietė kaitlentė, erdvios, naujos ir šviesios darbo vietos, atskiros indų plovimo patalpos. Sausų produktų sandėlys.

Restoranas: pusryčiai, verslo pietūs, meniu vakarienės, pobūviai-banketai, grill patiekalai, vėlyvieji pusryčiai - "brunch".

Restoranas - 30 km. nuo Vilniaus.
Siūlome įmonės viešbučio kambarį, kuriame galima gyventi.
(Viešbutis ir restoranas viename pastate).
Darbo laikas derinamas kartu su kandidatu.

Jeigu kandidatas nevairuoja - skambinkite, jeigu tinka sąlyga pasilikti darbo dienomis įmonės viešbutyje.

Tikslesnis darbo užmokestis aptariamas susitikimo metu, įvertinus darbo patirtį ir galimybes.

Reikalavimai darbuotojui

  • Minimali darbo maisto gamyboje patirtis - 4-5 metai.
  • Patiekalų ruošimas, atidavimas, kontrolė
  • Banketų meniu atnaujinimas, kontrolė
  • Kalkuliacijų sudarymas, savikainų skaičiavimas
  • Žaliavų kontrolė, užsakymų vykdymas
  • Komandos kūrimas, gebėjimas vadovauti kolektyvui, lyderystė
  • Virtuvės tvarkos priežiūra, higienos normų laikymasis

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą darbo užmokestį
  • Jums reikalingus darbo įrankius ir įrangą
  • Apmokamas kuras (jei vykstama automobiliu)
  • Apgyvendinimą nuosavame viešbutyje
  • Maitinimą
  • Perspektyvą dirbti kitose įmonės projektuose Vilniuje

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Kęsminta“

Įmonė veikia jau antrą dešimtmetį.
Šiuo metu įmonė intensyviai plėtoja veiklą tiek Vilniuje,
tiek kituose miestuose, todėl yra perspektyva
dirbti aukštos klasės įstaigose tiek Vilniaus
senamiestyje, tiek kituose didmiesčiuose.