UAB „Seserų bistro“

Virtuvės vadovė (-as)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Seserų bistro“

Darbo pobūdis

Svarbiausias žmogus restorane:

  • Sudaryti Šefo Meniu;
  • Gaminti maistą;
  • Organizuoti darbą virtuvėje;
  • Vadovauti virtuvės personalui/ paskirstyti darbus;
  • Užtikrinti higienos normų laikymasi
  • Sudaryti technologines korteles
  • Atsakomybė už visus patiekalus išeinančius iš virtuvės
  • Atskomybė už visų užsakymų įgyvendinimą pasitelkus virtuvės komandą.
  • Produktų užsakymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Meilė maistui ir jo išmanymas
  • Vadovavimo virtuvei patirtis (privaloma)
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti darbą virtuvėje
  • Maisto gaminimas, ir jo profesionalus išmanymas
  • Higienos normų ir technologinių kortelių išmanymas
  • Atsakingumas;
  • Gebėjimas spręsti krizines situacijas virtuvėje.
  • Punktualumas;
  • Pozityvumas;
  • Greita orientacija

  • Darbą modernioje virtuvėje, kur gaminamas maistas tarptautinės įmonės Booking.com valgyklai, bei verslo centro restoranui Fiesta.
Maitinimo įstaiga įsikūrusi verslo centre Technopolis.

Siūlome:
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Nemokamą maitinimą darbo metu;
  • Darbo grafikas - darbo dienomis nuo 8:00 iki 17 val.
Darbo vietos adresas Ozo g. 12A Verslo centras Penta (priešais Ozo prekybos centrą)
  • Visos socialinės garantijos
  • Skatinimai už gerą darbą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Tai nedidelis dviejų seserų šeimos verslas, kur svarbiausi yra - žmonės, klientai, darbuotojai partneriai. Esam labai patikimas ir stabilus darbdavys. Suprantame, kad mūsų sėkmė priklauso nuo pas mus dirbančių žmonių, todėl esame reiklūs aukščiausiai kokybei, pagarbūs kiekvieno atliekamam darbui bei sąžiningi.
Jei esi darbštus/i, pozityvus virtuvės profesionalas, sugebantis vadovauti ir organizuoti darbą - susisiekime.
Pasiteiravimui
informacija apie UAB „Seserų bistro“
1834 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.