Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TOFT International"
More about company »

Vokiečių kalbos vertėjas (-a)

Vilnius - UAB "TOFT International"

Darbo pobūdis

Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti vokiečių kalbų vertėją, kuris (-i) kokybiškai verstų techninės ir teisinės paskirties tekstus iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą ir užtikrintų vertimo tikslumą, gramatinį taisyklingumą bei specialių reikalavimų laikymąsi. Darbo pobūdis: nuolatinis darbas biure. Darbo vieta: Vilnius.

Reikalavimai

– Puikus lietuvių ir vokiečių kalbų mokėjimas;
– IT raštingumas;
– Punktualumas, kruopštumas ir noras nuolat mokytis;
– Techninių tekstų vertimo patirtis;
– Darbo vertimo programomis patirtis.

Mes jums siūlome

– Įdomų ir dinamišką darbą perspektyvioje srityje;
– Lankstų darbo grafiką ir geras darbo sąlygas;
– Pažangias darbo technologijas;
– Galimybę tobulėti ir mokytis.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„TOFT International“ yra įmonė, teikianti visas vertimo ir lokalizavimo paslaugas. Bendradarbiaujame su klientais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mūsų tikslas yra teikti kokybiškas ir aukščiausius klientų reikalavimus atitinkančias paslaugas. Be to, nuolat siekiame tobulėti ir savo darbe taikyti naujausias technologijas, todėl versdami naudojamės pažangiausiomis vertimų programomis (TRADOS, SDL Studio, Idiom WorldServer, GTT ir kt.). Nuolat ieškome patyrusių ir talentingų įvairių kalbų vertėjų ir redaktorių, kurie norėtų augti kartu su mumis.
Informacija apie UAB "TOFT International"
1548 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Agnė Vaičienė