UAB „Tymkor“

Vokiškai kalbantis (-i) linijos operatorius (-ė) (VOKIŠKA DARBO SUTARTIS)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

  • buteliukų plovimo įrenginių ir linijos priežiūra;
  • darbų organizavimas ir pagalba darbuotojams;
  • operatyvus iškilusių problemų sprendimas;
  • stresinių situacijų valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vokiečių kalbos žinios;
  • analogiško darbo patirtis nebūtina (APMOKOME).

Įmonė siūlo

  • darbo užmokestį 2000 Eur atskaičius mokesčius;
  • ilgalaikį darbą vienoje didžiausių Vokietijos logistikos įmonių;
  • apmokymus reikalingus darbo pozicijai;
  • nemokamą gyvenamąjį būstą su visais patogumais;
  • galimybę siekti karjeros, tobulėti kaip specialistui;
  • tiesioginę darbo sutartį su Vokietijos įmone;
  • vokiškas socialines garantijas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .