UAB „GO-ERP“

VVS Projektų Vadovas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GO-ERP“

Darbo pobūdis

  • Verslo valdymo sistemos diegimo koordinavimas.
  • Bendravimas su klientu, jo poreikių analizavimas.
  • Konsultantų ir programuotojų darbo koordinavimas.
  • Projekto komandos darbo ir komunikacijos efektyvumo užtikrinimas.
  • Projekto dokumentavimas.
  • Projekto biudžeto sudarymas.
  • Klientų ir įmonės vadovų informavimas apie projekto vykdymo eigą.

Reikalavimai

  • Microsoft Dynamics 365/F&O/AX/BC/CRM produkto išmanymas.
  • Įvairių verslo procesų išmanymas.
  • IT projektų valdymo ir vystymo patirtis (bent keli sėkmingai įgyvendinti projektai).
  • Patirtis formuoti ir planuoti užduotis komandos nariams.
  • Atsakingas požiūris į darbą ir jo atlikimo kokybę.
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai.
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • Patirtis verslo valdymo sistemos konsultavime (didelis privalumas)
  • Gebėjimas įžvelgti trūkumus ir noras įdiegti tobulinimus projekto procesui optimizuoti.

Siūlome

  • Konkurencingą atlygį IT darbo rinkoje.
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Nuolatiniam tobulėjimui palankią aplinką bei kompetentingą vadovų komandą.
  • Draugišką ir ambicingą profesionalų kolektyvą.
  • Dinamišką ir neformalią organizacinę kultūrą.
  • Galimybę dalyvauti įdomiuose, tarptautiniuose projektuose ir prisidėti prie žinomų kompanijų sėkmės istorijų.
  • Tradicines šventes, galimybę dalyvauti įvairiuose kolektyvo laisvalaikio užsiėmimuose.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas

Darbo vieta: Vilniaus m. sav., Vilnius
informacija apie UAB „GO-ERP“
3830 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2565 €
25% uždirba 2565-3693 €
25% uždirba 3693-4927 €
25% uždirba nuo 4927 €