Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "WINE & SMILE"
More about company »

Vyno pardavėjas - konsultantas

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "WINE & SMILE"

Darbo pobūdis

  • Informacijos apie vyną ir kitus alkoholinius gėrimus teikimas klientams bei malonus ir kokybiškas jų aptarnavimas,
  • Darbas su kasos aparatu bei kompiuteriu,
  • Parduotuvės priežiūra,
  • Degustacijų ir vynų pristatymų koordinavimas.

Reikalavimai

  • Vynų ir kitų alkoholinių gėrimų išmanymas ir noras apie tai mokytis!
  • Orientavimasis į pardavimus ir ilgalaikių santykių su klientu užmezgimą,
  • Komunikabilumas, entuziazmas ir iniciatyvumas,
  • Galėjimas bendrauti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis,
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku.

Privalumai:
  • Patirtis alkoholinių gėrimų pardavimo srityje,
  • Someljė ar panašių kursų baigimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą specializuotose vyno ir kitų alkoholinių gėrimų parduotuvėse "Wine & Smile", esančiose Vilniaus senamiestyje,
  • Nuolatinį tobulėjimą gėrimų ir gourmet produktų srityje,
  • Galimybę susipažinti ir padegustuoti įvairių pasaulio gėrimų ir delikatesų,
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo,
  • Galimybę dirbti ir užsidirbti,
  • Puikų draugišką kolektyvą,

Darbo valandos: 10:00-20:00 val.
Atlyginimas: Pagal susitarimą ir rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

"Wine & Smile" - tai specializuotos gero vyno, alkoholinių gėrimų ir "gourmet" produktų parduotuvės Vilniaus senamiestyje. Visi mūsų parduodami vynai yra pačių tiesiogiai atsivežami iš daugybės vyno gamintojų visame pasaulyje, todėl turime unikalią ir nepakartojamą kolekciją, kurią sudaro virš 800 skirtingų rųšių vyno. Mes esame jauna, kupina entuziazmo ir sparčiai judanti į priekį kompanija, kuri ieško įsilieti į komandą norinčių ir vertų žmonių - būsimų profesionalų.

www.wineandsmile.lt
www.facebook.com/WineAndSmile/
www.facebook.com/decantusvynine/