Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Bioklinika“

Klinikos vyr. administratorė (-ius)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Bioklinika“

Darbo pobūdis:

  • Klinikos administratorių ir bendrosios praktikos slaugytojų darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Šiltas bei dalykiškas bendravimas su pacientais gyvai, telefonu ar elektroniniu paštu;
  • Pacientų vizitų planavimas, reikalingų dokumentų administravimas;
  • Klinikoje teikiamų paslaugų kokybės, visapusiško ir kokybiško paslaugų teikimo, kad būtų patenkinti paciento poreikiai užtikrinimas;
  • Pagalba gydytojams, užtikrinant sklandžią klinikos veiklą;
  • Registracijos programos priežiūra ir kontrolė;
  • Darbo grafikų sudarymas, administratorių ir bendrosios praktikos slaugytojų poreikio ir jų darbo krūvio planavimas ir analizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros anglų ir/arba rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti savo ir kitų darbą;
  • Komandos formavimo ir ugdymo įgūdžiai;
  • Greitas reagavimas į nestandartines, stresines situacijas;
  • Kalbos kultūros, raštvedybos taisyklių išmanymas, apskaitos pagrindų žinios;
  • Panašaus darbo patirtis registratūroje;
  • Mokėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Noras prisiimti asmeninę atsakomybę už paskirtų užduočių įgyvendinimą;
  • Mandagumas, atidumas, greita orientacija, empatija.

Įmonė siūlo

  • Įdomu ir dinamišką darbą;
  • Galimybe realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas pokalbio metu pagal patirtį ir kompetencijas.
strongest_in_lithuania

Mes esame privati pažangios medicinos ir estetikos klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo ir
diagnostikos technologijomis vienoje vietoje! Tikime, kad sėkminga ateitis prasideda nuo geros sveikatos, kurią užtikrina kokybiška profilaktika ir tiksli diagnostika. Todėl drąsiai sakome, kad „Biofirst“ – klinika sėkmingiems žmonėms.
informacija apie UAB „Bioklinika“
1865 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
133
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 769 €
25% uždirba 769-1669 €
25% uždirba 1669-2480 €
25% uždirba nuo 2480 €