UAB „Personalo valdymo sistemos“

Vyr. administratorė (-ius)

Palanga - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

Pavaldaus personalo darbų organizavimas ir kontrolė;
Klientų aptarnavimo standarto tobulinimas ir jo laikymasis;
Darbo registratūroje koordinavimas ir kontrolė;
Atsakomybė už profesionalų svečių aptarnavimą ir tvarką;
Probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai:

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 3 metų vyr. administratorės darbo patirtis viešbutyje;
Patirtis organizuojant sklandų viešbučio darbuotojų darbą;
Būtina - puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
Reprezentatyvumas ir bendravimo su klientais įgūdžiai;
Tvarkingumas, atsakingumas ir ūkiškumas;
Meilė darbui ir lojalumas įmonei.

Mes Jums siūlome:

Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
Karjeros galimybes;
Asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - Pušyno apsuptyje esantis prabangus SPA ir modernus sanatorinio gydymo centras Palangoje, ieško profesionalios vyr. administratorės (iaus).