„Vičiūnų“ įmonių grupė

VEIKLOS ANALITIKAS (-Ė)

2100-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įmonių veiklos ataskaitų ruošimas ir analizė, išvadų ir pasiūlymų teikimas vadovybei;
  • Verslo prognozavimas ir veiklos biudžetų sudarymas, vykdymo kontrolė;
  • Veiklos procesų savikainos ir pelningumo analitika;
  • Veiklos rodiklių modeliavimas ir analizė;
  • BI projektų vystymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos, taikomosios matematikos srityje);
  • Logistikos įmonės finansinės-ekonominės analizės patirtis – privalumas;
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, pastebėti tendencijas ir daryti išvadas;
  • 1-2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios – privalumas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, tobulėjimo siekimas ir gebėjimas įsisavinti naujoves.

Įmonė siūlo

  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros perspektyvas įmonių grupėje;
  • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą pritaikant ir tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas;
  • Darbą moderniame A+ klasės verslo centre MAGNUM, Kaune.

Atlyginimas

2100-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Aktyvią verslo plėtrą vykdanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą ieško patyrusio veiklos analitiko (-ės). Tarptautinė įmonių grupė veikia 80 rinkų ir, be maisto gamybos, taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam (-iai) veiklos analitikui (-ei) tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą vienoje savo srities lyderių visoje Europoje. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie pasaulinės įmonės rezultatų.