Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Docinta“
More about company »

Vyr. apskaitos skyriaus specialistas

Kaunas - UAB „Docinta“

Darbo pobūdis

  • Pirminės apskaitos dokumentų tvarkymas, deklaracijų pildymas, finansinių ataskaitų ruošimas, VMI, SD, statistikos, muitinės ir kitų valstybinių instancijų ataskaitų pildymas, dokumentų įvedimas į apskaitos programą „Centas“ , atsargų kontroliavimas ir valdymas, sąskaitų ir ūkinių operacijų dokumentų ir jų fiksavimas buhalteriniuose įrašuose kontrolė, avansinių apyskaitų kontrolė, gaminių pakuotės ir atliekų apskaita GPAIS sistemoje.
  • Darbas pilnu etatu.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
  • Turite sėkmingą daugiau nei 1 metų buhalterinio darbo patirtį (vyr.buhalterio pareigose arba tvarkant visą apskaitą (t.y. netiktų asmuo dirbantis tik apskaitininku));
  • Mokate dirbti su buhalterine programa „Centas“;
  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Įstatymų žinojimas;
  • Savo tolesnę karjerą siejate su buhalterijos /apskaitos sritimis;
  • Esate atsakingas (-a), atidus (-i) detalėms, iniciatyvus (-i)

Mes jums siūlome

Darbo užmokestis mokamas: fiksuota dalis bei
priedai nuo apyvartos ir papildomų darbų.

Pagrindinė įmonės veikla buhalterinės apskaitos paslaugų teikimas smulkaus verslo atstovams. Nuo pat pirmos dienos stengiamės tenkinti visus savo klientų poreikius bei teikti tik kokybiškas paslaugas. Paslaugų pobūdis yra platus, nuo buhalterinės apskaitos vedimo, dokumentų tvarkymo iki vidinės įmonės finansų analizės. Mumis pasitiki daugiau nei trisdešimt verslininkų, kai kurie iš jų dirba su mumis nuo pat įmonės veiklos pradžios.