Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Docinta“
More about company »

Vyr. apskaitos skyriaus specialistas

Kaunas - UAB „Docinta“

Darbo pobūdis

Apskaitos vedimas įvairioms įmonėms nuo pirminių dokumentų suvedimo iki finansinės atskaitomybės paruošimo.
Darbas pilnu etatu.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
  • Turite sėkmingą 2 – 3 metų buhalterinio darbo patirtį (vyr.buhalterio pareigose arba tvarkant visą apskaitą (t.y. netiktų asmuo dirbantis tik apskaitininku))
  • Mokate dirbti su buhalterine programa "Centas"
  • Turite aukštąjį išsilavinimą
  • Savo tolesnę karjerą siejate su buhalterijos /apskaitos sritimis
  • Esate atsakingas (-a), atidus (-i) detalėms, iniciatyvus (-i)

Mes jums siūlome

Darbo užmokestis mokamas: fiksuota dalis bei
priedai nuo apyvartos ir papildomų darbų.

Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė.
Informacija apie UAB „Docinta“
1188 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Renata Dirmeikienė