Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Vyr. buchalteris

Panevėžys - ŽŪK MIKOLIŠKIO PAUKŠTYNAS

Darbo pobūdis

Kasdienis įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
Privalomų finansinės atskaitomybės dokumentų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms (VMI, VSDF, Statistikos departamentas ir kt.);
Vidinių ir išorinių (metinių/tarpinių) finansinių ataskaitų rengimas bei teikimas įmonės vadovams;
Nuolatinė įmonės finansinių operacijų kontrolė;

Reikalavimai

Pageidautina 2 metų darbo patirtis apskaitos srityje;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčių išmanymas;
Buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų, verslo apskaitos standartų žinojimas;
Privalumas dirbant su buhalterinės apskaitos programa RIVILĖ
Darbo patirtis gamybos įmonėje
Kompiuterinis raštingumas;
Noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius;
Greitas mąstymas, kruopštumas, darbštumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Darbas pilnu etatu;
Atsakingas ir įdomus darbas rimtoje gamybos įmonėje;
Profesinio tobulėjimo galimybės;

Visos socialinės garantijos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

ŽŪK MIKOLIŠKIO PAUKŠTYNAS

Nuo Panevėžio 18 km.
Informacija apie ŽŪK MIKOLIŠKIO PAUKŠTYNAS
109
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mantas Motekaitis