Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „JA&CH konsultacijos“

Vyr. buhalterė (-is)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus, Marijampolė, Prienai - UAB „JA&CH konsultacijos“

Darbo pobūdis

  • Klientų buhalterinės apskaitos vedimas, nuo pirminių dokumentų iki finansinio ataskaitų parengimo;
  • Mokesčių apskaičiavimas, statistikos ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms pateikimas;
  • Klientų konsultavimas apskaitos klausimais;
  • Kiti su buhalterija susiję einamieji darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esate įgijusi(-ęs) aukštesnįjį/aukštąjį išsilavinimą buhalterinės apskaitos ir /ar finansų srityje;
  • Ne mažesnės nei 2 metų analogiško darbo patirties;
  • Buhalterinę apskaitą reguliuojančių nacionalinių teisės aktų išmanymas;
  • Orientacijos į klientus ir rezultatus, analitinio mąstymo ir imlumo naujovėms;

  • išskirtinę ir vertingą galimybę dalintis ir įgyvendinti savo idėjas, kuriant ir formuojant Alytaus ofiso kultūrą ir darbo principus;
  • dalintis patirtimis su kolegomis kitose šalyse Estijoje, Suomijoje;
  • lankstų darbo grafiką, atitinkantį Jūsų gyvenimo poreikius;
--Šiuolaikinį ofisą.

Prisijunk prie mūsų ir kurkime kartu!!!

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “JA&CH konsultacijos” – tarptautinės apskaitos ir finansinių konsultacijų įmonių grupės dalis. įmonė. Mūsų įmonių grupė teikia apskaitos, mokesčių apskaitos konsultacijas, teikia finansų vadovo ir finansinio tarpininkavimo su bankais paslaugas. Grupės įmonės yra sukaupusios daugiau 10 metų patirtį šioje srityje. Mes bendradarbiaujame su įmonėmis Estijoje, Suomijoje bei Lietuvoje, nuolat plėsdamos savo klientų-partnerių ratą.
informacija apie UAB „JA&CH konsultacijos“
1835 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.