Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

VYR. BUHALTERĖ (-IS)

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis:

  • Įmonės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Finansinių, statistinių ataskaitų ir mokesčių deklaracijų rengimas;
  • Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių mokesčių ir įmokų skaičiavimas;
  • Su darbo užmokesčiu susijusių pažymų, deklaracijų ir ataskaitų rengimas VMI, Sodrai;
  • Pajamų/sąnaudų kontrolė;
  • Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
  • Kitos finansų departamento vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai:

  • Aukštasis buhalterinis, ekonominis arba finansinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis dirbant vyr. buhalterio pozicijoje bei mokėjimas dirbti su „Navision“ programa (ne mažiau nei 1 metai);
  • Excel programos išmanymas;
  • Anglų, rusų kalbos žinios - privalumas;
  • Pareigingumas, analitinis mąstymas, atidumas, gebėjimas dirbti individuliai ir komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę tobulėti vienoje didžiausių ir inovatyviausių energetikos sektoriaus kompanijų Lietuvoje;
  • Tiesioginio vadovo ir kolegų pagalbą;
  • Vidinės karjeros galimybes įmonių grupėje.
  • Visas darbui atlikti reikiamas priemones.

AB "Axis Industries"

UAB „Axis Power“ – viena iš „Axis Industries“ grupės įmonių – elektros energetikos srityje dirba jau nuo 1998 metų. Kuriame, gaminame ir įrengiame elektros skirstomuosius įrenginius ir sistemas, skirtas pramonei ir visuomeninei energetikai – siūlome elektros energetikos objektų statybos, įrengimo, derinimo paslaugas. Dirbame su Lietuvos bei Skandinavijos ir kaimyninių šalių projektais.