Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elbingos transportas“
More about company »

VYR. BUHALTERĖ (-IS)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Elbingos transportas“

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius LR teisės aktus bei VAS;
  • Apskaitos procesų kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei savalaikis jų pateikimas valstybinėms institucijoms ir vadovybei;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Bendradarbiavimas vykdant įmonės auditus;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (apskaita, finansai);
  • 3 metų patirtis dirbant vyr.buhalterio darbą;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas;
  • Analitinis mąstymas, stiprus atsakomybės jausmas, kruopštumas ir atidumas;
  • Privalumas: darbo patirtis transporto įmonėje, apskaitos programa OPTIMUM.

Mes jums siūlome

  • Profesinio tobulėjimo galimybes (kursus, seminarus);
  • Pagalbą išsiaiškinant darbo specifiką;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Pagarbą ir sąžiningumą.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla-krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. 28 metų patirtis šiame versle pasako apie įmonės veiklos profesionalumą.
Dirbame nuo 1992 metų.
Informacija apie UAB „Elbingos transportas“
896 €
Vid. atlyginimas bruto
90
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 694 €
25% uždirba 694-779 €
25% uždirba 779-943 €
25% uždirba nuo 943 €
Vadovas: Virgilijus Lencevičius