Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Selteka“

Vyr. buhalterė (-is)

2200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Selteka“

Darbo pobūdis

Organizuoti bendrovės buhalterinę apskaitą laikantis apskaitos politikos nuostatų;
Kontroliuoti, kad būtų laikomasi nustatytų lėšų, prekinių ir materialinių vertybių priėmimo bei išdavimo reikalavimų bei jų inventorizacijos reikalavimų;
Koordinuoti teisingą trūkumų, skolų ir kitų nuostolių nurašymą;
Tikrinti išrašomų apskaitos dokumentų įrašus ir kontroliuoti, kad jie būtų išrašyti laiku ir teisingai;
Užtikrinti grąžintos brokuotos produkcijos ir garantinio remonto sąnaudų teisingą ir savalaikę apskaitą;
Kontroliuoti nebaigtoje gamyboje vykdomas operacijas bei užtikrinti visų buhalterinių įrašų teisingumą, užtikrinti nebaigtos gamybos apskaitą;
Vykdyti veiklos ir netiesioginių sąnaudų priskyrimo bei gatavos produkcijos sandėlio apskaitos kontrolę;
Parengti ir laiku pateikti visas finansinės, mokestinės, statistinės, valdymo atskaitomybės formas ir ataskaitas;
Atlikti pavaldžių darbuotojų veiklos vertinimą, teikti siūlymus buhalterijos darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijos kėlimui;
Ugdyti savo ir pavaldinių kompetenciją bei žinias;
Kiti finansų direktoriaus pavesti darbai.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis;
Aukštasis išsilavinimas;
Geros anglų kalbos žinios;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Kruopštumas, atsakingumas;
Patirtis dirbant su apskaitos programa Euroskaita būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Atlyginimą atitinkantį darbuotojo kompetenciją;
Visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Pastovų darbo grafiką.

Atlyginimas

2200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Savo veiklą pradėjusi kaip Radijo gamykla „Banga“, 1997 metais įmonė buvo reorganizuota ir pavadinta „Selteka“ – šiandien žinoma, kaip didžiausia Rytų Europoje originalių elektronikos produktų gamintoja bei elektronikos gaminių surinkimo paslaugų teikėja.
informacija apie UAB „Selteka“
307
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.