Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Vyr. buhalterė (-is)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinio skyriaus darbo organizavimas, tikslų iškėlimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
  • Finansinių ataskaitų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms ir įmonės vadovui;
  • Mokesčių apskaita ir kontrolė;
  • Pilnas įmonės apskaitos vykdymo užtikrinimas;
  • Pasiūlymų teikimas įmonės vadovams dėl darbo optimizavimo, mokesčių politikos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Analitinis mąstymas, domėjimasis buhalterinėmis naujovėmis.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" klientė - įmonė, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.